Wygrane na zakładach bukmacherskich

998

Nowi gracze zakładów bukmacherskich marzą o ogromnych pieniądzach, które potencjalnie może wygrać na typowaniu zakładów bukmacherskich. Jednakże jakich wygranych możemy się spodziewać, o ile szczęście nam na to pozwoli?

Wygrane na zakładach bukmacherskich

Przewaga bukmachera

Decydując się na grę w firmach bukmacherskich, warto wiedzieć jaką przewagę ma nad nami bukmacher i jakie ryzyko przez to podejmujemy. Kursy u bukmacherów nie są wzięte z kosmosu. Ustalone są one na podstawie marży.

Grając w zakładach bukmacherskich, które działają u nas legalnie, musimy liczyć się z tym, że podatek musi zostać przez kogoś zapłacony. W końcu fiskus nie wybacza.

Najlepsi bukmacherzy w Polsce oferują swoim użytkownikom zupełnie zgodną z prawem grę bez podatku. Wygląda to mniej więcej w taki sposób, że po spełnieniu konkretnych warunków, dostajemy 12% w formie dodatku, tak aby w ogóle nie odczuć podatku na rzecz państwa. Jest to naprawdę świetne rozwiązanie i to nie tylko dla początkujących.

Co wpływa na wysokość wygranej w zakładach bukmacherskich?

O ile firma bukmacherska nie ustalił odgórnego limitu na wygraną. Najwyższe wygrane w Polsce występowały oczywiście na kuponach AKO. Zakłady akumulowane popularne są ze względu na potencjalny wysoki kurs ogólny. Szansa na pomyślną wygraną z takiego kuponu jest bardzo mała. W historii znane są jednak przypadki wygranych kursów tak wysokich jak 104,919. Szczęśliwcy z jednego większego zakładu zyskali kilkaset tysięcy złotych, inwestując 3 zł przy kursie 104,919. Mając zamiar prowadzić dłuższą grę z bukmacherem, warto wziąć pod uwagę po pierwsze przewagę bukmachera, po drugie obrót (liczbę wszystkich zakładów), po trzecie wysokość stawki.

Zarobek na zakładach bukmacherskich

Jeśli jesteśmy zainteresowani zakładami bukmacherskimi na poważnie, musimy pamiętać o tym aby typować rozważnie, mieć emocje na wodzy i trzymać się swojej strategii. Przy założeniu obstawiania coraz wyższych stawek, istnieje możliwość zarobku. Wysokość stawki odpowiada za całkowity obrót, dlatego tak naprawdę ilość zarobionych pieniędzy zależy w większości od naszych umiejętności, szczęścia oraz wiedzy na temat danej dziedziny, w której typujemy zakłady. Przykładem może być tu na przykład e-sport, gdzie możemy zarobić naprawdę wielkie pieniądze, jednakże musimy pamiętać o tym, że naprawdę nie jest to łatwe, ponieważ aby zyskać fortunę na zakładach bukmacherskich, sami musimy sporo obstawić, poza tym, dobrze gdybyśmy mieli sporo szczęścia, oraz naprawdę świetne umiejętności typerskie.

5/5 - (10)
reklama