Wybór bukmachera – jak to zrobić dobrze?

573

Zwykle dla początkującego wybór odpowiedniego bukmachera nie jest łatwym zadaniem, ponieważ zwykle trzeba zastanowić się, kto oferuje najlepszy bonus, ma najlepszą ofertę – etc. Dlatego dzisiaj, aby pomóc Ci wybrać najlepszego, z tych legalnych!

Wybór bukmachera – jak to zrobić dobrze?

Bonusy na start

Wiele osób przy wyborze bukmachera zazwyczaj stara się dostać jak najlepszą premię na start. Nie jest to zaskakujące, ponieważ startowe promocje zwykle są dla graczy bardzo ważne. Generalnie, jeśli dopiero zaczynasz, warto przyjrzeć się co bukmacherzy oferują swoim początkującym graczom. Aby oferta była przez nas rekomendowana, musi zawierać bonusy od pierwszego depozytu, darmowe zakłady i zakłady bez ryzyka. Przy wyborze bonusów bukmacherskich równie ważne jest znalezienie takich, które można łatwo obrócić.

Obrót bonusu bukmacherskiego to nic innego jak możliwość wypłaty bonusu z konta promocyjnego na konto gracza. Zwykle bukmacherzy w swoich regulaminach promocyjnych uwzględniają pewne zasady, zgodnie z którymi musisz grać – w przeciwnym razie stracisz środki promocyjne. Standardowa procedura wymaga co najmniej zagrania całym bonusem trzy razy, po zawyżonych kursach (2,50 lub więcej) – dlatego tez wypłacenie niektórych premii dla początkujących jest prawie niemożliwe. Z tego powodu warto wcześniej zapoznać się z regulaminem, aby znaleźć ofertę, z której można skorzystać, a nie ślepo wpisywać w wyszukiwarce ,,legalni bukmacherzy w polsce najwyższy bonus” i rejestrowanie się u tego bukmachera, ponieważ może to dla nas się skończyć utratą środków na start.

Depozyty

Ogólnie rzecz biorąc, ten czynnik jest czasami ważniejszy niż bonusy bukmacherskie. Dla większości klientów bukmacherów najważniejsze jest to, że mogą łatwo dokonywać wpłat. Coraz więcej bukmacherów udostępnia swoim graczom możliwość korzystania z portfeli elektronicznych, takich jak Skrill czy Neteller. Ponadto bukmacherzy pozwalają wpłacać środki za pośrednictwem najpopularniejszych opcji (takich jak PayU, DotPay, Paysafecard czy Blik, Visa i Mastercard) oraz tradycyjnych metod przelewów.

Punkty bukmacherskie

Co ciekawe, kolejnym ważnym aspektem dla graczy jest to, że bukmacherzy mają własne punkty bukmacherskie. Każdy blog bukmacherski ostatnio rozpisuje się o tej zależności – badania wskazują, że przez takie punkty bukmacherskie klienci mają większe zaufanie do danego bukmachera. W naszym kraju nie wszyscy ubiegają się o licencję na działalność lokalną, ponieważ wolą stawiać zakłady przez własną stronę internetową. Oczywiście w erze pandemii większość ludzi i tak nadal korzysta z usług bukmacherów online, ale nie oznacza to, że po pandemii popularność zakładów bukmacherskich spadnie.

5/5 - (1)
reklama