Typy na Mistrzostwa Świata 2022 – na kogo stawiać?

156

Obawiasz się, że nie uda Ci się samodzielnie dokładnie przeanalizować szans ekip narodowych, które już w niedzielę zagrają w spotkaniu otwarcia? Super zatem składa się, że trafiłeś na nasz artykuł. Podajemy w nim kluczowe fakty na temat Kataru i Ekwadoru. Możesz dowiedzieć się także więcej o pozostałych spotkaniach, które odbędą się w ramach pierwszej kolejki. A może chcesz obstawić zakłady długoterminowe? Które z nich są bardzo popularne?

Jak zakończy się mecz otwarcia?

Warto zaznaczyć, że tegoroczne Mistrzostwa Świata startują już 20 listopada 2022 roku. W spotkaniu otwarcia Katarczycy zmierzą się zaś z Ekwadorczykami. Mecz odbędzie się na Al Bayt Stadium (w Al Khor). Potyczka zostanie pokazana m.in. na TVP1 i TVP Sport. Głównym komentatorem będzie zaś Jacek Laskowski. Interesują Cię MŚ 2022 typy ekspertów na to spotkanie? Przede wszystkim nie ma co oczekiwać dużej liczby bramek. Jest to pierwsze spotkanie dla obu kadr narodowych. Tutaj żadna ze stron nie będzie chciała przegrać. Uważamy, że długimi fragmentami niedzielne spotkanie będzie zatem bardzo „zamknięte”. Typy na under 2,5 wydają się być bardzo prawdopodobne. Załóżmy, że Ekwadorczycy strzelą pierwsi. Wtedy będą jeszcze szczelniej bronić dostępu do własnej bramki, aby zainkasować ważne trzy oczka. Co ciekawe, goście w trzech poprzednich meczach towarzyskich za każdym razem notowali bezbramkowe remisy! Zbyt wielu goli nie strzelają także Katarczycy. W ostatnim spotkaniu towarzyskim gospodarze Mistrzostw Świata skromnie pokonali Albańczyków 1:0.

Kto wygra w pierwszej kolejce?

Następnego dnia (21 listopada 2022 roku) Anglicy zmierzą się z Irańczykami. Wydaje się, że podopieczni Garetha Southgate’a powinni zainkasować trzy oczka. Nie jest wykluczone, że Synowie Albionu rozpoczną Mistrzostwa Świata od triumfu minimum dwoma golami. Anglia jest jednym z głównych faworytów. Wicemistrzowie Europy doskonale zdają sobie sprawę, jak ważne jest pierwsze spotkanie. Uważamy, że Anglicy będą chcieli wygrać w miarę wysoko, by potem mieć już większy spokój w głowach. A Iran nie jest szczególnie trudnym przeciwnikiem. Ta kadra narodowa w ostatniej potyczce towarzyskiej mierzyła się z Tunezyjczykami. Rywale triumfowali 2:0. Warto zaś wiedzieć, że ta sama Tunezja niedawno została zdemolowana przez Brazylijczyków (porażka 1:5).

Najczęściej grane zakłady długoterminowe na triumfatora Mistrzostw Świata

W podmiotach hazardowych możesz swobodnie obstawiać nie tylko zakłady krótkoterminowe na spotkania pierwszej kolejki. Nie ma problemu, by wytypować jakieś opcje długoterminowe. Np. dotyczące tego, która kadra narodowa okaże się najlepsza w ostatecznym rozrachunku. Aktualnie najwięcej szans przyznaje się Brazylijczykom. Groźni będą także Argentyńczycy. Co ciekawe, taki finał (czyli Argentyna – Brazylia) nie jest wykluczony. Wszak obie kadry z Ameryki Południowej znalazły się w różnych połówkach drabinki. Na pewno namieszać w Katarze chcą też Francuzi, Anglicy i Belgowie.

5/5 - (1)
reklama