Top 3 legalnych polskich bukmacherów

494

W ostatnim czasie w Polsce powstaje coraz to więcej nowych bukmacherów stacjonarnie czy też online. Jednak na rynku legalnych bukmacherów, mamy paru, którzy są już długo na rynku i to ludzie im najbardziej powierzają swoje pieniądze na zakłady. W przyszłości może się to zmienić, lecz aktualnie tak naprawdę są trzy firmy zajmujące się zakładami bukmacherskimi, gdzie gracze chodzą najczęściej i są sprawdzeni, a najważniejsze w tym wszystkim jest to, że są to w 100 procentach legalni bukmacherzy, więc możemy być spokojni o nasze zainwestowane pieniądze.

STS – najstarszy Polski bukmacher

Działa w Polsce już od 1997 roku jako jedni z nielicznych dostali w 2017 roku licencje, której wymóg został wprowadzony w 2017 przez tzw. Ustawę hazardową. Posiadają ok. 450 punktów stacjonarnych, a także bardzo prężnie rozwijają swoją usługę w internecie. Mają swoje lokale poza terenem Polski. Ostatnio zaczęli także testować lokale premium, w których to możemy grać poprzez specjalne terminale. Jednak jest to na razie testowane i nie wiadomo kiedy stanie się to standardem. Jako jeden z pierwszych buków zaryzykowali i zaczęli przyjmować zakłady na e-sport. Są także sponsorem reprezentacji Polski w piłkę nożną. Posiadają bardzo dobrą ofertę dla nowych graczy tj. 1200 zł od depozytu, 25 zł freebet i wiele innych. Mają także bardzo dobre kursy oraz oglądanie i obstawianie meczów live.

Fortuna – realny konkurent STS

Zaczęli swoją działalność w 1996 roku na Śląsku. W 2012 uzyskali od ministra finansów potrzebną licencję na prowadzenie zakładów przez internet. Aktywnie wspierają kluby sportowe, co w oczach potencjalnego gracza pokazuję, że zależy im na rozwoju sportu w naszym kraju. Wspierają, różne akcje sportowe. Wg statystyk jest to drugi co do wielkości zakład bukmacherski w Polsce. Posiadają najwyższe kursy na rynku, co także działa pozytywnie na ich popularność. Jest także, liderem pod względem ilości lokali w Polsce w ilości 600 rozmieszczonych na terenie całego kraju. Posiadają ciekawą ofertę dla nowych graczy: 2000 zł od depozytu, 210 zł zakład bez ryzyka i 20 zł bez depozytu. Mają także opcję szybkiej rejestracji.

LVbet – najmłodszy brat tej rodziny

Firma powstała w 2016 roku i jest najmłodszy z przedstawionej trójki. Posiadają innowacyjne podejście do klienta, jeśli chodzi o grę stacjonarną, ponieważ nie posiadają stricte swoich lokali, lecz ich terminale znajdują się w pubach barach sportowych czy nawet na stacjach benzynowych. Nie mogą się pochwalić się jednak znaczącą ilością, bo tylko mają ich ok. 70. Można także grać w internecie, co daje ten plus, że każdy może korzystać z ich firmy. Posiadają także jedną z najlepszych aplikacji internetowych na rynku. Nowi gracze także nie mogą narzekać. 3000 zł bonus od wpłaty, 20 zł za rejestrację, 600 zł na sporty wirtualne. Jest to w 100% legalny bukmacher.

Jednak wszystko zależy od ludzi

Wszystko jednak kończy się na tym, że to ludzie wybierają, gdzie zaczną grać u bukmachera. Nie ważne, jakiego wybierzecie, pamiętajcie, żeby to był legalny bukmacher i posiadał licencje ministra finansów. Jeśli już zgarniecie swoją pierwszą wygraną to polecamy godnie się za to nagrodzić. Może to być jazda quadem od https://prezentmarzen.com/jazda-quadem/ lub po prostu nowy markowy zegarek. Ważne, aby każdą wygraną celebrować chociaż w małym procencie.

5/5 - (1)
reklama