STS – wszystko co powinieneś wiedzieć o bukmacherze

488

Bukmacherzy cieszą się coraz większą popularnością, a ich duża ilość sprawia, że trudno zdecydować się, w którym zacząć swoją przygodę z obstawianiem wydarzeń sportowych. Wśród najbardziej znanych legalnych bukmacherów, jest m.in. STS, który zrzesza największą ilość aktywnych graczy na rynku. Przyjrzyjmy się, co ma do zaoferowania STS dla nowych typerów, czy warto zdecydować się na jego ofertę i jak wyglądają zakłady bukmacherskie u tego konkretnego bukmachera. 

Bonusy na start

STS jak większość bukmacherów oferuje specjalne bonusy na start. Aktualnie STS oferuje 25 zł + wartość pierwszego depozytu bonusu, który przelany zostaje na depozyt w momencie dwukrotnego obrotu bonusem. Przykładowo, jeśli wpłacimy na start 25 zł, poza 25 zł w depozycie, posiadamy 50 zł środków bonusowych, które trafiają do depozytu, po tym jak obstawimy wydarzenia za 100 zł. Maksymalna kwota bonusu na start wynosi 1200 zł. To dobra oferta dla osób początkujących, dzięki której nie trzeba od razu angażować zbyt dużych środków.

Legalny polski bukmacher

STS posiada licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności bukmacherskiej. Jest to największa w Polsce firma zajmująca się tą działalnością, kontroluje około połowy rynku. Jest w pełni legalną w świetle polskiego prawa firmą, rejestruje także zakłady bukmacherskie za granicą, m.in. w Wielkiej Brytanii i Niemczech. Niepoślednia opinia o bukmacherze sprawia, że STS figuruje jako jeden z oficjalnych sponsorów Reprezentacji Polski w piłce nożnej mężczyzn.

Jak obstawiać w STS?

STS posiada liczne punkty stacjonarne w wielu miastach Polski. Obecnie jest to kilkaset punktów, otwartych 7 dni w tygodniu, oferujących zwykle podgląd wydarzeń sportowych na żywo. Obecnie coraz popularniejsze staje się jednak obstawianie przez Internet, które realizować można przez przeglądarkę lub w dedykowanej aplikacji. Obie opcje posiadają przyjazny interfejs, prosty do opanowania. Internetowe konto zasilić można na wiele sposobów, poza przelewem, czy kartą, także przez BLIK lub paysafecard. 

Jakie zakłady bukmacherskie oferuje STS?

STS oferuje szeroki przekrój dyscyplin, w których można obstawiać zakłady bukmacherskie. Poza najpopularniejszymi sportami zespołowymi, umożliwia także zakłady bardziej niszowe, m.in. w konkurencjach olimpijskich, szachach, a także e-sporcie. Zakłady dotyczyć mogą zarówno ogólnego wyniku zawodów – np. kto wygra, jak i dokładnego przebiegu – np. w którym momencie padnie bramka. Premiowane są zatem wysokie umiejętności analityczne i duża wiedza.

Podsumowanie

STS to największy polski bukmacher, który posiada szeroką ofertę dla swoich użytkowników. Jest to bezpieczny serwis, prowadzący w pełni legalną działalność. Zakłady przyjmuje w formie tradycyjnej, stacjonarnie, jak i przez Internet – w obu przypadkach oferowana usługa jest na wysokim poziomie. Na początku przygody z zakładami bukmacherskimi zdecydowanie warto skorzystać z oferty STS, szczególnie biorąc pod uwagę hojny bonus na start.

Oceń nas!
reklama