Obstawianie piłki nożnej na zakładach online

931

 Typowanie wyników piłki nożnej to świetna okazja na to, aby przy oglądaniu naszych ulubionych zawodników przy okazji na tym zarobić. Jednakże wygrywanie z bukmacherem nie jest takie łatwe, jak się wydaje niektórym, dlatego też trzeba się odpowiednio do tego przygotować.

Obstawianie piłki nożnej na zakładach online

Wybierz odpowiednią firmę bukmacherską

Przed rozpoczęciem typowania należy zdecydować się na wybór konkretnej firmy bukmacherskiej, zanim zaczniemy obstawiać zakłady bukmacherskie w Internecie. Wybór jest całkiem spory, ponieważ na polskim rynku mamy już szesnastu legalnych bukmacherów. Warto jest zwrócić uwagę przede wszystkim na bonusy, które oferują nam bukmacherzy na start. Zwykle są do bonusy 100% od pierwszej wpłaty, lub coraz popularniejszy „freebet”, czyli pieniądze otrzymywane na pierwszy zakład. Jeśli już przejrzymy oferty kilku topowych firm, jak chociażby STS, Fortuna, czy forBET, warto jest również spojrzeć na warunki obrotem, czyli ile razy trzeba zwielokrotnić otrzymany bonus, aby móc go wypłacić. Zwykle jest to trzykrotność od otrzymanej kwoty. Oczywiście, warto jest spytać znajomych, może ktoś z nich już się zajmuje obstawianiem meczów, bądź też użyć do tego celu for bukmacherskich. Jednak wiadomo, najważniejsze jest to, aby podjąć decyzję świadomie, po wcześniejszym sprawdzeniu większości ofert firm bukmacherskich. Typowanie zakładów bukmacherskich nie jest łatwym zadaniem, lecz jeśli dowiemy się już, o co ,,chodzi” – to na pewno później pójdzie nam łatwiej.

Obstawianie w telefonie, czyli aplikacje mobilne

Tak naprawdę każdy bukmacher ma prawdopodobnie własną aplikację mobilną, dzięki którym możemy obstawiać spotkania piłkarskie oraz śledzić wyniki, ale aby zachęcić nowych graczy do korzystania z aplikacji, bukmacherzy najczęściej przygotowują ciekawe promocje bukmacherskie na start. Jednym z przykładów jest tutaj STS, który oferuje freebet bukmacherskina pierwszy zakład dla nowego gracza. Pamiętajmy również o tym, że gra u bukmachera nie jest prostym przedsięwzięciem już na starcie, dlatego też zniechęcanie się do niej po kilku nieudanych typach nie jest mądre, chociaż z drugiej strony, jeśli nie chcemy przegrywać naszych pieniędzy, to powinniśmy sobie odpuścić typowanie piłki nożnej.

Przy meczach piłkarskich – obstawiaj zakłady solo!

Na początku naszej drogi z obstawianiem zakładów piłkarskich warto jest zacząć od kuponów typu solo. Przy czym ważne jest to, aby nie obstawiać tak zwanych „taśm”, czyli 10-15 spotkań na kuponie- oczywiście wyższe kursy kuszą, ale trafić taki kupon, to jak wygrać na loterii.  Ważne jest również to, aby spokojnie i z rozmysłem wejść w świat bukmacherki. Jest to naprawdę ciekawa forma podniesienia sobie adrenaliny podczas oglądania meczu, czy chociażby śledzenia spotkań w telefonie. Jeśli choć trochę się wahasz czy spróbować, to czemu nie. Naprawdę warto!

źródło: https://bankroll.com.pl

5/5 - (1)
reklama