Nowi bukmacherzy na polskim rynku – u kogo warto grać?

228

Włodarze wielu firm hazardowych starają się, by oferowane usługi możliwie jak najmocniej przypadły do gustu Klientom. Na rynku zakładów wzajemnych obecnie nie brakuje relatywnie nowych podmiotów. Które z nich są natomiast na pewno warte polecenia?

Fuksiarz

Ta firma bukmacherska ma za sobą bardzo udane kilkanaście miesięcy w ramach branży hazardowej. Fuksiarz zaczął oferować swoje usługi na dobrą sprawę na początku kwietnia 2021 roku. Przez to wiele osób myślało, że to jakiś żart. Szybko jednak okazało się, że firma promowana m.in. przez Krzysztofa Stanowskiego (założyciel Weszło, jeden z czterech twórców Kanału Sportowego) działa realnie. I radzi sobie świetnie. Nowi bukmacherzy tego typu zawsze będą mieć zaś pewne miejsce na rynku zakładów wzajemnych. W końcu ta firma bukmacherska działa w 100% legalnie. Zezwolenie zostało wydane 9 grudnia 2020 roku przez przedstawiciela Ministerstwa Finansów. Wnioski są zatem proste. Możesz bez żadnego problemu zdecydować się na założenie internetowego konta bukmacherskiego. Co jeszcze jest zapewniane? Świetne bonusy. Sprawdźmy, co obecnie oferuje ta firma bukmacherska. A jest to zaś cashback. Jedyny w swoim rodzaju. W końcu gracz może go uzyskać na bardzo dobrych warunkach. Aby użyć go w praktyce, należy mieć konto, a potem wpłacić pieniądze. Nie obejdzie się bez zagrania kuponu AKO (minimum dwa wydarzenia, kursy nie mniejsze od 1,60). Jeśli przegrasz pierwszy zakład, to otrzymasz od Fuksiarza zwrot 50% stawki (do 500 PLN). A później nie trzeba martwić się żadnymi obrotami itd.

LV BET

Na rynku co rusz pojawiają się nowe podmioty hazardowe. LV BET może nie jest najnowszym nabytkiem, ale śmiało można zaliczyć go do grona relatywnie młodych firm bukmacherskich. A na pewno bardzo polecanych. Dlaczego tak się dzieje w praktyce? Ta firma bukmacherska jest legalna. Dodatkowo ma świetne warunki na start. I to dla każdego nowego Klienta bez wyjątku. Co konkretnie można jednak otrzymać na start? Chodzi o wyjątkowo atrakcyjny pakiet powitalny składający się w sumie z trzech bonusów. Za pierwszym razem (przy premierowym depozycie) możesz otrzymać 1500 PLN. Podobnie ma się sprawa, jeśli chodzi o dokonanie drugiej wpłaty. Ta legalna firma bukmacherska na tym jednak nie zamierza poprzestawać. W końcu przy trzecim depozycie możesz zainkasować 333 PLN w formie zakładu bez ryzyka. Co ciekawe, ta promocja jest reklamowana obecnie przez Łukasza Gikiewicza.

Betcris

Sebastian Mila (były kadrowicz, autor gola na 2:0 w słynnym spotkaniu z Niemcami, obecnie ekspert TVP Sport) promuje bonus powitalny w tym bukmacherze. Podmiot hazardowy Betcris wielu osobom nie jest jeszcze do końca znany. A to błąd. Wszak ta firma bukmacherska także działa zgodnie z polskimi przepisami. Dodatkowo możesz liczyć na fajny bonus na dzień dobry. Obecnie oferowany jest cashback do 200 PLN. To dodatkowe zabezpieczenie Twoich interesów. Na wypadek gdyby pierwszy kupon nie do końca poszedł tak, jak pierwotnie przewidywałeś.

5/5 - (1)
reklama