Najlepsi bukmacherzy na rok 2021

521

Naturalnie wybór bukmachera, który jest najlepszy w tym roku jest całkiem łatwy, ponieważ do końca roku pozostało niewiele czasu, ale jeśli chodzi o przyszły rok, sytuacja jest mało przewidywalna, choć na horyzoncie znajduje się kilku faworytów. Dlatego też dziś przedstawimy ci nasze propozycje najlepszych bukmacherów na rok 2021!

Najlepsi bukmacherzy na rok 2021

Jakie są bazowe kryteria odnośnie najlepszych bukmacherów?

Przede wszystkim jeśli Polski bukmacher chce mieć dużą liczbę klientów, to musi zyskać zaufanie graczy, to jest bardzo ważne, nie może być także żadnych ,,machlojek” w bonusach, transakcjach itp. Bukmacherzy muszą również zapewnić bezpieczeństwo danych i poufność, aby gracze mogli czuć się, że ich dane są naprawdę bezpiecznie.

Hegemon rynku bukmacherskiego – STS

Pierwsze miejsce zajmuje oczywiście legendarny już bukmacher STS, który jest największym legalnym bukmacherem w Polsce. Głównym atutem tego operatora jest bonus powitalny, który składa się z dwóch części: podwójnej kwoty na pierwszy depozyt (do 1200 zł) oraz darmowego zakładu do 25 zł. Nawet najlepsi legalni bukmacherzy często mają problem z tym, aby ich oferta była tak szeroka jak ta od STS. Ta firma bez wątpienia oferują szeroki wachlarz bonusów, co ciekawe, możesz również polecać STS swoim znajomym, aby otrzymać bonusy – po zarejestrowaniu się znajomych i potwierdzeniu konta otrzymasz nawet 50 złotych! Użytkownicy wysoko cenią także intuicyjną i rozbudowaną aplikację mobilną oraz rozbudowany serwis STS, który swoim stylem nie olśniewa, a także jest bardzo wygodny w obsłudze, przez co każdy blog o bukmacherach bardzo często stawia STS na pozycji numer jeden, jeśli chodzi o swoje rankingi.

Nowy bukmacher na rynku – Betclic

Legalny bukmacher Betclic zaczął oferować swoim klientom zakłady wydarzenia sportowe w 2019 roku – chociaż Betclic był już wcześniej na naszym rynku, musiał na jakiś czas wycofać się z rynku ze względu na zmianę w ustawie o grach losowych. Siłą Betclic jest niewątpliwie bogata oferta bukmacherska obejmująca ponad 20 dyscyplin sportowych – oprócz standardowych dyscyplin, takich jak piłka nożna, hokej czy koszykówka, możemy obstawiać także wiele innych niszowych dyscyplin sportowych. Betclic oferuje bardzo atrakcyjne kursy bukmacherskie i dobre bonusy na start, które podwoją Twój pierwszy depozyt do 1000 zł. Pakiet startowy Betclic ma bardzo korzystne warunki, ale dla niedoświadczonych graczy może być bardzo trudny do obrócenia – bukmacherzy w Polsce często stosują ten trik, aby nie stracić zbyt wiele, dlatego to, że Betclic stosuje taką samą zagrywkę chyba nikogo nie dziwi.

5/5 - (1)
reklama