LED Samsung S24E45KBSV Ocena produktu:

od 629,00 PLN

  • Producent: Samsung
  • Kategoria: Monitory LED
  • Przekątna ekranu: 24 "
  • Rozdzielczość: 1920 x 1080
  • Czas reakcji: 5 ms
  • Jasność ekranu: 250 cd/m2
  • Pobór mocy: 23 W
  • Wysokość: 56.5 cm
  • Szerokość: 56.5 cm
Oferty (3)
Opis produktu

Monitor Samsung LS24E45KBSV znakomita jakość obrazu krystalicznie czysty obraz Rozdzielczość Full HD gwarantuje znaczny i ostry obraz w rozdzielczości 1 920 x 1 080, dzięki któremu cała treść jest rewelacyjnie widoczna.

W połączeniu z szybkim czasem reakcji, na poziomie wyłącznie 5 ms, masz pewność, iż na ekranie nie pojawią się żadne zniekształcenia, jak np. Smużenie. Pozwól odpocząć oczom Tryb Eye Saver redukuje emisję światła niebieskiego - najistotniej męczącego wzrok.

wystarczy wciśnięcie jednego przycisku, byś mógł cieszyć się pokaźniejszym komfortem pracy. Monitor wyekwipowano również w technologię Flicker Free, która redukuje zjawisko migotania obrazu. Łatwiejsze oszczędzanie energii Tryb SMART Eco Saving obniża zużycie energii o 10%, nie wpływając negatywnie na jakość obrazu.

W trybie tym jasność czarnych obszarów i aktywność barw ustawiane są automatycznie. Możesz jeszcze ustawić, po jakim czasie bezczynności monitor ma się samoczynnie wyłączyć. Jako pierwszy na świecie model SE450 zużywa zero mocy (0 W) w trybie wyłączonym, co stanowi obfite zmniejszenie zużycia w porównaniu z 0,3 - 0,5 W w sytuacji konwencjonalnych monitorów.

Ta przełomowa zmiana otrzymała dokument Intertek Model SE450 zaopatrzony jest w ustawienie Off Timer, które automatycznie wyłącza monitor po ustalonym czasie, oraz ustawienie Eco Timer, które wyłącza monitor po ustalonym okresie braku intensywności, co zmniejsza zużycie energii.

wyprodukowany z przychylnych środowisku materiałów Tak jak każdy pozostały monitor Samsung, tak i ten został stworzony w 30% z odnawialnego plastiku. Także i wewnętrzne mechanizmy oraz przewody produkowano z przyjaznych środowisku tworzyw, nieposiadających PCW*.

Opakowanie urządzenia wykonane jest w 20% z trzciny cukrowej, zniżając tym samym ilość zastosowanego polietylenu LDPE** do 80%, co pozwoliło mu uzyskać certyfikat Vinçotte. * Część okablowania zawiera PCW ** LDPE (polietylen o niskiej gęstości): termoplastyczny materiał stworzony z monomerów etylenu.

Ergonomia z najwyższej półki wygodne warunki pracy, które zapewnia monitor to idealny sposób na większą sprawność. Unikalne wzornictwo HAS pozwala na regulację monitora w zakresie 130 mm w pionie tak, by znalazł się genialnie na wysokości Twoich oczu.

ekspresowo dostosujesz ekran do własnych potrzeb - możesz go obrócić, ustawić w pionie i przechylić o 3° w przód i 25° w tył. Monitor możesz także zawiesić na ścianie, korzystając z systemu montażu VESA 100x100 i rozszerzyć estetykę miejsca pracy chowając kable za użytecznym uchwytem.

Podobne produkty w kategorii Monitory LED