LED Eizo EV3285 Ocena produktu:

od 6290,00 PLN

oszczędzasz do 79%

  • Producent: Eizo
  • Kategoria: Monitory LED
Oferty (3)
Opis produktu
Czterokrotnie większa przestrzeń robocza

W biurze nieraz używa się kilku różnorodnych programów naraz, dlatego monitor z szerokim ekranem w wysokiej rozdzielczości to perfekcyjny sposób na to, by pracować wygodniej i skuteczniej. EV3285 ma rozdzielczość 4K, co oznacza, iż może wyświetlać czterokrotnie więcej informacji aniżeli monitory full HD. Dzięki temu na jednym ekranie zmieszczą się wszystkie konieczne aplikacje, a użytkownik nie musi ciągle przełączać i przewijać okien.

kompozycja bez ramek, która zmieści się na każdym biurku

charakterystyczne monitory 4K są pokaźne i niezgrabne, poprzez co nieszczególnie nadają się do postawienia na niepokaźnych biurkach. Tymczasem model EV3285 ma wyjątkowo cienkie ramki i płaski design, co powoduje, iż jest lekki i smukły. W kontraście do swego poprzednika EV3285 ma o 17% mniejszą pojemność i o 12% mniejszą stopkę, dlatego bez problemu zmieści się na każdym biurku – choćby nad wyraz niewielkim.

Jeden przewód do wszystkiego
Uniwersalny przewód USB C

Dla osób, które cenią sobie mobilność i możliwość pracy zdalnej, laptop to absolutna podstawa. Po wejściu do biura warto jednak podłączyć go do zewnętrznego monitora. EV3285 zaopatrzono w złącze USB C, które nieprzeciętnie wpisuje się w taki fason pracy.

Jeden przewód USB C potrafi równocześnie przesyłać sygnały audio i video, transferować i ładować laptopa lub smartfona z mocą do 60 W. Monitor ma dodatkowo wbudowany zasilacz, wobec czego nie potrzebuje żadnych zewnętrznych adapterów.

Nie trzeba już martwić się o poziom baterii notebooka – starczy podłączyć go do monitora kablem USB C. Co więcej, do modelu EV3285 można także podłączyć myszkę i klawiaturę, dzięki czemu są gotowe do zastosowania natychmiast po połączeniu monitora z laptopem.

Ulga dla oczu

Auto Color Mode


Tryb Auto Color Mode pozwala na przypisywanie trybów wyświetlania do solidnych aplikacji, np. Narzędzi tekstowych, oglądarek fotografii, odtwarzaczy wideo czy programów graficznych. Po otworzeniu danej aplikacji wyświetlacz samoczynnie przełączy się w odpowiedni tryb, dzięki temu użytkownik nie musi za każdym razem ustawiać go ręcznie.

prędkie przełączanie sygnałów

Kiedy do monitora podłączone są dwa komputery PC, użytkownik może się pomiędzy nimi przełączać przy pomocy klawiatury – także w trybie PbyP (picture-by-picture).

Oprogramowanie Screen InStyle zezwala na także kontrolowanie ilości niebieskiego światła i zarządzanie wieloma monitorami jednocześnie.

Pracuj wygodniej

wbudowane złącza

Monitor zaopatrzono w jedno gniazdo USB C, jedno złącze wejściowe DisplayPort i dwa złącza wejściowe HDMI. Gniazdo USB C nadzwyczajnie pasuje do podłączenia notebooka, ponieważ pozwala na ładowanie go bez zastosowania zasilacza. Wszystkie złącza wejściowe obsługują rozdzielczość 4K / 60p, co umożliwia płynne wyświetlanie ruchomych obrazów.

Tryby PbyP i PinP

Tryby pracy Picture-by-Picture (PbyP) i Picture-in-Picture (PinP) pozwalają jednocześnie oglądać obraz z dwóch najróżniejszych maszyn, np. Z komputera Windows i notebooka Mac, bez rozpraszających ramek pomiędzy nimi. Jest to nad wyraz przydatne w trakcie spotkań, na których oglądane są materiały dwóch przeróżnych osób.

Stelaż na stopkę

PCSK-03 to zgodny ze standardem VESA stelaż, mocowany od tyłu na stopkę monitora. Umieszczając na nim komputer typu thin client lub mini PC można zwolnić cenne miejsce na biurku, nie rezygnując przy tym z możliwości swobodnej regulacji stopki monitora.

5 lat gwarancji

FlexScan EV3285 objęty jest 5-letnią gwarancją producenta na wszystkie części monitora, łącznie z panelem LCD*. Gwarancja EIZO jest o 2 lata (67%) dłuższa typowa, 3-letnia gwarancja oferowana przez większość producentów monitorów.

*Czas stosowania: 30 tys. Godzin.

Więcej danych tutaj.

Podobne produkty w kategorii Monitory LED