Bezprzewodowy Zestaw 2x Kamera cofania + Monitor, D62B-150FE

chwilowy brak towaru

 • Producent: VirtualEye
 • Kategoria: Kamery cofania

Bezprzewodowy pakiet parkowania z wyświetlaczem 7" i 2x kamerą cofania

zestaw parkowania stanowi niezastąpioną pomoc przy jeździe po zatłoczonych ulicach miast i parkowaniu metodą "na styk" jak i jeszcze przy cofaniu w nieoświetlonym terenie, w ulewnym deszczu, z zamarzniętą tylną szybą a także w wielu innych drogowych sytuacjach. Mogą też zapobiec potrąceniu pieszego, rowerzysty czy zwierzęcia przebiegającego za naszym autem. Parkowanie to problem wielu kierowców, czasami miejsca jest tak mało, iż rezygnuje się z parkowania w tym miejscu. Problem znika, gdy mamy pasażera, który nas poprowadzi. Ale co jak nie ma w pobliżu osoby która mogłaby nam pomóc? dzisiaj każdy manewr może być dziecinnie prosty! mistrzowski system parkowania zamontowany w zderzaku samochodu nieprzeciętnie rozwiązuje ten problem. System możliwy do montażu w każdym samochodzie! ekran montujemy na desce rozdzielczej auta, zawiadamia on przeszkodę poprzez wyświetlenie obrazu z kamerki cofania.

Uniwersalny monitor LCD 7" asygnowany do konstrukcji w samochodzie i nie tylko. Wyświetlacz można zamontować w dowolnym miejscu, w kieszeni lub na załączonym do zestawu dostosowywanym stojaku. Monitor gwarantuje multimedialna rozrywkę w Twoim samochodzie, domowej zabudowie itp. Zezwala na podłączenie kamery cofania.

Włączenie monitora następuje automatycznie w chwili uruchomienia biegu wstecznego. Dzieję się tak za sprawą przewodu wyzwalającego - po podłączeniu go np. Do wiązki świateł cofania - w chwili wbicia biegu wstecznego monitor automatycznie włączy się.

Kamera wbudowane diody podczerwone oświetlające przestrzeń, która jest w zasięgu kamery co daje dobrą widoczność nawet w całkowitej ciemności. Wbudowane diody led pozwalają na oświetlenie piętnastu metrów za pojazdem.

obudowa kamery jest jedną całością co gwarantuje 100% szczelności przed wodą, wilgocią i innymi czynnikami zewnętrznymi.

W zestawie:
 1. Monitor LCD 7"
 2. Ramka montażowa
 3. Uchwyt stojak z regulacją
 4. Kamera cofania 18 diod IR 2 szt
 5. Moduł bezprzewodowy
 6. przewód zasilający
 7. Pilot zdalnego sterowania
 8. Instrukcja w j.polskim
 9. Gwarancja
 10. Dowód zakupu (paragon / faktura)

Podobne produkty w kategorii Kamery cofania