Którego bukmachera warto wybrać?

546

Naturalnie pretendentów do ,,tronu” najlepszego bukmachera jest wielu – ponieważ mamy STS, Fortuna, Betfan oraz kilka innych firm, które bardzo chętnie znalazłyby się na pozycji numer jeden. Jednakże dziś przedstawimy wam, kto według nas zostanie numerem jeden, jeśli chodzi o pozycję najlepszego bukmachera roku 2021!

Którego bukmachera warto wybrać?

Bukmacher Fortuna

Fortuna zawsze zajmuje wysoką pozycję w rankingach wielu blogów bukmacherskich w Polsce. Bukmacher ten często onieśmiela resztę dobrymi kursami na najważniejsze wydarzenia sportowe i zakłady przedmeczowe. Na uwagę zasługuje także Fortuna TV, która umożliwia oglądanie wszystkich transmisji wydarzeń sportowych z całego świata z najważniejszych lig. Jedną z mocnych stron legalnego bukmachera Fortuna jest to, że oferuje szeroką gamę bonusów zarówno dla początkujących, jak i zwykłych graczy – niewielu bukmacherów może zaoferować tyle, co Fortuna.

Bonus na start przygotowany przez Fortunę składa się z trzech części: podwojenia pierwszego depozytu (do 1000 PLN), zakładu bez ryzyka za 120 PLN oraz darmowego zakładu do 20 PLN. Oczywiście to nie wszystkie usługi świadczone przez Fortunę, ponieważ są tam również strefy VIP i promocje happy hour z atrakcyjnymi bonusami, więc w Fortunie możesz grać bez jakiegokolwiek podatku! W porównaniu do Fortuna, bukmacherzy w Polsce zwykle nie oferują tyle naraz – bo mamy tu bonusy, świetne kursy, a dodatkowo jeszcze mecze za darmo! To stawia już bukmachera Fortuna na mocnej pozycji, co do zostania bukmacherem numer jeden w przyszłym roku.

Uznany bukmacher – Betfan

Wielu graczy docenia bukmachera Betfan, ponieważ oferuje on nie tylko zakłady na sport, ale także kulturę czy nawet i politykę! Ponadto na stronie Betfan można przeprowadzić analizy i statystyki, nie wspominając o specjalnej aplikacji mobilnej, z której można korzystać za pośrednictwem telefonu komórkowego lub tabletu z iOS lub Androidem na pokładzie. Gracze, którzy często stawiają u tego buka, polubią jego propozycję, głównie dlatego, że na początku można dostać ciekawe bonusy na start, z których największy to 3100 zł – każdy blog o bukmacherach o tym ostatnio się rozpisuje. Ta oryginalna promocja obejmuje nagrody za pierwsze trzy depozyty i bezpieczny zakład bez ryzyka w wysokości aż 100 PLN!

Wysoka pozycja Betfan w możliwościach bycia numerem jeden w przyszłym roku to również zasługa szerokiej dostępności zakładów rozrywkowych, w których można znaleźć różne rodzaje sportu, muzyki, polityki i życia takich gwiazd jak Robert Lewandowski czy nawet i Ariana Grande.

5/5 - (1)
reklama