Kiedy wszystko ze sportem wróci do normy?

771

Otóż to pytanie nie należy do najłatwiejszych, jeśli chodzi o odpowiedź, jednakże postaramy się wam dziś przybliżyć całe te machinacje, związane razem z koronawirusem, sportem – no i oczywiście nie należy zapominać o tym, że w to również jest zamieszana polityka. Dlatego też nie przedłużając – dziś dowiesz się, kiedy (mniej więcej) spodziewamy się powrotu wszystkiego do normy!

Kiedy wszystko ze sportem wróci do normy?

Optymiści myślą o końcu przyszłego roku

Niestety, ale musimy Cię zmartwić. Ostatnio dochodzą nas coraz częściej słuchy, że Osoby, które już raz przeszły koronawirusa – mogą się ponownie zarazić, co oznacza że choroba mutuje bardzo szybko, przez co wynalezienie na niej szczepionki będzie naprawdę ciężkim zadaniem. Dlatego też nie powinieneś się spodziewać tego, że nawet jeśli uda się wypracować szczepionkę (co podobno nam, Polakom już się udało) że nagle wszystko wróci do normy. To tak jak myślenie, że podróżowanie po świecie po koronawirusie będzie takie łatwe. Otóż przez te kilka miesięcy koronawirus spowodował straty w miliardach, nie mówiąc już o tym, że doprowadził on do zatrzymania gospodarki na kilka miesięcy, nie mówiąc już o sporcie. Tak naprawdę to sport nadal jest trzymany na krótko, i wszystkie wydarzenia sportowe typu Euro 2020 musiały zostać po prostu przełożone. Wydaje się to smutne, jednakże no cóż – niestety, ale tak już to jest, nie mówiąć o tym, że wiele osób tak naprawdę przez długi czas nie mogło uprawiać sportu, a wiadomo jak to jest w kwarantannie – każdy siedzi w domu – boi się, nie wie tak naprawdę co ze sobą zrobić.

Kiedy powinniśmy spodziewać się unormowania sytuacji?

Otóż najlepiej jest założyć najczarniejszy scenariusz – wtedy też nie będziemy czuć rozczarowania, kiedy okaże się, że tak naprawdę koronawirus pokrzyżuje nam znowu plany. Możemy spojrzeć na to również z nieco innej perspektywy. Na przykład, jeśli nie akceptujemy, że piłka nożna jest najpopularniejszym sportem świata, to czas wreszcie popytać się innych ludzi czy tak naprawdę jest. Wróćmy jednak do tematu. Oczywiście te najgorsze przewidywania zakładają, że dopiero na końcówkę roku 2022 będziemy mieli już opracowane leki na koronawirusa, oraz uda się opanować go na tyle, że nie będzie on już albo taki zaraźliwy, albo po prostu społeczeństwo nabierze odpowiedniej odporności.

5/5 - (2)
reklama