Jak pandemia odbije się na zakładach bukmacherskich?

698

Nie da się ukryć, że wielu bukmacherów poniosło straty z racji pandemii koronawirusa. Jednakże skoro odbiło się to na bukmacherach – to jak to wpłynie na przeciętnego gracza zakładów bukmacherskich? O tym już za chwilę!

Większe marże bukmacherskie

To po części zrozumiałe, że bukmacherzy starając odbić sobie straty, podnoszą swoje marże, przez co nawet jeśli przed pandemią były one całkiem niskie – to niestety ale po pandemii na pewno będziemy musieli liczyć się z tym, że nie będą one wcale niskie. Oprócz tego nie sposób nie wspomnieć o bonusach bukmacherskich, które tak naprawdę nie będą aż tak fajne, jak kiedyś – bo bukmacher poniósł straty.

Gorsza oferta zakładów

Dodatkowo trzeba też tu wspomnieć o gorszej ofercie, ponieważ bukmacherzy online musieli odrzucić te wszystkie dyscypliny sportowe, które nie były uważane za ,,dochodowe” przez co oferta niekiedy po prostu wyglądała bardzo marnie. W najgorszych miesiącach (okolice lata) niektórzy bukmacherzy nawet I zawiesili swoją działalność, co nie wróżyło najlepiej dla klientów tych akurat firm zajmujących się zakładami wzajemnymi.

Kiedy możemy się spodziewać poprawy?

Otóż tak naprawdę wszyscy spisali już rok 2020 na straty. Niestety, ale rok 2021 będzie nadal ciężki, nie tylko dla sportowców, ale również dla osób, które prowadzą biznesy – tak jak I dla bukmacherów. Dopiero w roku 2022 będziemy mogli liczyć na poprawę sytuacji, jeśli chodzi o podobne bonusy, jak te w formie przed pandemią.

Czy warto jest nadal obstawiać?

Otóż jak wielu graczy na początku pierwszego kwartału tego roku zauważyło – nie bardzo była na to chęć. To zrozumiałe, bo w końcu nie każdy miał ochotę bawić się za swoje pieniądze, kiedy nie wiedzieliśmy jak będzie wyglądał następny dzień. No ale teraz sytuacja się nieco wyklarowała, I mimo iż nadal jesteśmy w takim a nie innym stopniu pandemii, to jednak większość graczy wróciła do gry. My się nie podejmiemy tego, aby nakłaniać kogoś do obstawiania zakładów, ponieważ jest to jego indywidualna sprawa – czy ma na to środki oraz ochotę.

Czym zastąpić obstawianie zakładów?

Jeśli korci nas, aby mimo to nadal obstawiać zakłady, podczas gdy nie mamy jakiegoś ciekawej propozycji od bukmachera – to zawsze możemy poprzestać na typowaniu zakładów. Na czym to polega? A no mniej więcej na tym, że wszystko jest zorganizowane mniej więcej tak samo, ale z drugiej strony jedyne czym to się różni, to tym, że nie musimy wykładać naszych pieniędzy na zakład. W ten sposób nadal będziemy mogli doprowadzać do perfekcji naszą analizę bukmacherską, oraz dowiadywać się więcej na temat danego zakładu – no minus jest niestety taki, że niestety, ale nic nie wygramy – ponieważ nie obstawiamy, tylko myślimy jak ten zakład pójdzie. No ale jak ze wszystkim – coś za coś, jedno ma rozwiązanie ma takie plusy, a drugie inne.

5/5 - (1)
reklama