Jak obstawiać zakłady bukmacherskie online – poradnik

522

W dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne staje się granie u bukmacherów online. Metoda ta jest o wiele bardziej wygodna od stacjonarnych lokali, gdyż nie trzeba wychodzić z domu. Poniżej spróbuję objaśnić jak grać zarówno nowym graczom, jak i starym wyjadaczom, którzy zjedli zęby na bukmacherce w stacjonarnych lokalach, a chcą zacząć grać u bukmachera online.

1. Wybierz bukmachera, który najbardziej Cię interesuje

Zacznijmy od najważniejszej zasady. Nieważne jaki bukmacher, ważne by był on w 100% legalny. Tylko tacy bukmacherzy online – legalni, powinni nas interesować.  Gdy dokonamy już wyboru, należy się zarejestrować. Na wielu stronach możemy skorzystać z dwóch rodzajów rejestracji. Pełnej gdzie mamy dostęp do wszystkich funkcji konta wtedy rejestrujemy się, wysyłając skan dowodu tożsamości lub nr rachunku bankowego. Po weryfikacji, która trwa do kilku godzin. Następnie możemy cieszyć się z pierwszych obstawionych spotkań. Bądź tzw. Szybkiej rejestracji, przy której podajemy tylko imię nazwisko adres e-mail login i hasło. Przy takim rodzaju konta nie mamy dostępu do wielu funkcji, jest to bardziej skierowane do osób jeszcze niepewnych chcących spróbować swoich sił. Na szczęście w późniejszym czasie możemy takie konto zmienić na pełne, podając resztę danych, gdyż bez weryfikacji i tak nie zostaną nam wypłacone pieniążki.

2. Jakie wydarzenia możemy obstawiać 

Na to pytanie odpowiedź jest bardzo prosta. Wszystko, co oferuje dany bukmacher. Od tradycyjnego sportu takiego jak piłka nożna czy koszykówka poprzez wydarzenia polityczne (wybory prezydenckie, samorządowe itp.), rozrywkę (Eurowizja, Grammy), po E-sport (League of Legends, Starcraft II, Counter Strike, Dota II). Wszystko zależy od tego, co nas interesuję i w czym czujemy się mocni.

3. Pierwszy zakład co i jak 

Gdy mamy już gotowe konto, należy przelać pieniążki do naszego wirtualnego portfela, aby móc zacząć grać. Po przelaniu pieniędzy możemy ruszyć ze swoim pierwszym zakładem. Wybieramy interesujące nas wydarzenie np. sportowe, następnie kwotę, za jaką chcemy zagrać i gotowe. Pozostaję nam już tylko czekać, czy wygramy nasz zakład. Jeśli tak się stanie, wygrane pieniądze trafią na nasz rachunek bankowy podany przy rejestracji.

4.Najważniejsze pojęcia, z jakimi się spotkamy

  • AKO – jest to nasz kupon, na którym wybieramy obstawiane zdarzenia, ogólny kurs jest ustalany poprzez pomnożenie wszystkich kursów z naszego kuponu.
  • Bonus powitalny – każdy bukmacher oferuje nam bonus za założenie konta na ich stronie. Najczęściej dotyczy pierwszej wpłaty.
  • Bankroll – kwota jaką postanawiasz przeznaczyć na zakłady.
  • Superbet – zakład, w którym nieważne co się stanie to i tak wygrywamy.
  • 1×2 – oznaczenia podczas obstawiania meczów 1 – gospodarz, X – remis, 2 – gość
  • Handicap – jest to zakład, w którym do wyniku danego spotkania dodajemy lub odejmujemy, jednej z drużyn/zawodnikowi, dodatkową wartość np. gole lub punkty.

5. Podsumowanie

Tak, więc jeśli już znacie podstawy, to do dzieła wszystko jest już w Waszych rękach. Tylko pamiętajcie, wybierajcie w 100% legalnych bukmacherów online Powodzenia.

5/5 - (1)
reklama