Jak lepiej obstawiać zakłady sportowe?

626

Obstawianie zakładów sportowych nie jest koniecznie czymś łatwym. W końcu trzeba posiadać naprawdę imponującą wiedzę, jeśli chcemy wygrywać z bukmacherem, a tak naprawdę nie zawsze szczęście będzie po naszej stronie – jak więc lepiej obstawiać zakłady na sport?

Pogódź się z tym – że czasem będziesz miał pecha

Niestety, ale czasem to wygląda tak, że niektórzy mają pecha – nawet jeśli wszystko zrobili idealnie. Dlatego też warto jest po prostu przyjąć, że niektóre zakłady w twojej karierze typera będą przegrane – następnie się tym nie emocjonować, bo będzie tylko gorzej, zamiast lepiej, więc jeśli jakiś typ po prostu ci się nie powiedzie – poczekaj na ostateczny wynik, przeanalizuj co poszło nie tak, oraz staraj się w przyszłości już nie popełniać takich błędów.

Nie obstawiaj zakładów AKO

Może I to wydaje się bardzo kuszące, ale obstawianie zakładów akumulowanych to bardzo zły pomysł. W końcu trzeba naprawdę się starać, jeśli chcesz wygrać nawet na zakładach pojedynczych, a co dopiero kiedy chcesz wygrać zakład akumulowany, gdzie jest kilka typów pod rząd. Dlatego też staraj się unikać typowania zakładów AKO – wiadomo, że niski wkład własny przy potencjalnej wygranej jaką oferują legalni bukmacherzy jest bardzo atrakcyjny, ale prawdopodobieństwo wygrania przez ciebie tego zakładu jest jak to, że pandemia koronawirusa skończy się jutro.

Naucz się, jak robi się analizę bukmacherską

Analiza bukmacherska to bardzo ważny temat, na dodatek mocno związany z tym, co aby wygrywać z bukmacherem – ponieważ jest co prawda bardzo ciężka do wykonania, ale z drugiej strony potrafi ona naprawdę zmienić wszystko – jeśli chodzi o twoją karierę bukmacherską. Odrzucenie zakładów, które są albo bo zbyt niskich kursach, albo też mają małą szansę powodzenia również jest ważne, z racji tego że nie ma sensu typować zakładów, które albo nie przyniosą ci kasy, albo też ledwo co wyjdziesz na zero – a nie zapominaj, że od każdego zakładu musisz zapłacić podatek!

Nie obstawiaj topowych lig

Nawet jeśli byłbyś naprawdę dobrym graczem zakładów sportowych, to I tak lepiej jest nie obstawiać tych najbardziej znanych I popularnych lig sportowych. Dlaczego? To proste, ponieważ bukmacher liczy, że zarobi na tym zakładzie mnóstwo pieniędzy z racji swojej popularności, I nie dopuści on do tego, aby został popełniony jakiś błąd. To by przecież było niezbyt przemyślane, jeśli bukmacher nie upewniłby się, że zakład jest nie sprawdzony, prawda? Dlatego też zdecydowanie lepiej jest znaleźć takie zakłady, na które bukmacher przeznacza o wiele mniej środków na dokładne sprawdzenie. Być może w ten sposób będzie ci łatwiej wygrać dany zakład, co może przynieść ci więcej pieniędzy. Dlatego też niestety, ale jeśli myślisz o tym, że możesz zarobić naprawdę dużo kasy na zakładach – to lepiej pomyśl dwa razy, bo ta opcja jest zarezerwowana tylko dla tych najlepszych graczy zakładów sportowych.

5/5 - (1)
reklama