Dlaczego epidemia koronawirusa na dłuższy czas zahamuje zakłady bukmacherskie?

782

Wielu z was zapewne wie, że aktualnie na całym świecie zamykane są granice, uziemiane loty oraz wybucha panika odnośnie zapewnienia dostaw jedzenia. Oto co się dzieje, jak dopuszcza się lewicowe media do głosu. Jednakże odchodzimy zbytnio od tematu – dlaczego więc epidemia koronawirusa sprawi, iż zakłady bukmacherskie na jakiś czas zostaną sparaliżowane?

Dlaczego epidemia koronawirusa na dłuższy czas zahamuje zakłady bukmacherskie?

Bukmacherka to ,,biznes na biznesie”

Już tłumaczę o co mi tu chodzi – jak sami wiecie, sport jest biznesem samym w sobie, ponieważ miliony ludzi ogląda mistrzostwa świata takie jak Euro, więc po prostu dzięki popularności tego sportu, media transmitujące rozgrywki, reklamodawcy, marketingowcy  i tak dalej – są w stanie zarobić masę pieniędzy na tym. Nie inaczej jest w przypadku zakładów bukmacherskich, ponieważ większość zakładów właśnie obstawia się na sport.

Nie ma sportu – nie ma zakładów bukmacherskich. Proste. Na szczęście nie każda odmiana sportu wymaga kontaktu międzyludzkiego, dlatego też e-sporty mają się dobrze, chociaż wydarzenia z tego sportu nie odbywają się przy udziale społeczności. Proszę sobie wyobrazić teraz miny osób, które mówiły, że ,,e-sport to wcale nie jest sport”. No ale przejdźmy dalej.

Inne alternatywy rozkwitną

Otóż bukmacherzy często nie proponują jedynie zakładów bukmacherskich, ponieważ niektórzy oferują znacznie więcej, na przykład symulowane gry karciane, jednakże o tym opowiemy wam później. Naturalnie tak naprawdę każdy rynek dostał teraz mocno ,,po łapach” z racji tego, że lewicowe media zaczęły tworzyć ,,fake newsy” – że wirus COVID-19 zabija wszystkich na swojej drodze – co oczywiście nie jest prawdą, z racji tego że póki co tylko osoby albo w podeszłym wieku, albo bardzo ciężko chore (rak, AIDS i tym podobne) zostały ,,dobite” przez koronawirusa. Sam w sobie wirus jest uznawany za mniej śmiertelny od chociażby SARS, która wybuchła kilka lat temu. I tak przez osoby, które chciały zarobić na czyjejś tragedii, będziemy mieli globalną recesję rynkową. No dobrze, koniec tego wściekłej tyrady – wróćmy do tematu.

Kiedy zakłady bukmacherskie wrócą do poprzedniego stanu?

Otóż bardzo ciężko jest odpowiedzieć na to pytanie, z racji tego że tak naprawdę nie wiemy, kiedy zostanie opracowana szczepionka na wirusa COVID-19, nie mówiąc już o tym, że przecież wirus może zmutować. Na razie możemy jedynie spekulować, ale najlepiej jest wziąć punkt odniesienia do tego, kiedy pandemia się skończy, oraz spotkania sportowe zostaną wznowione w normalnym dla siebie tempie.

5/5 - (2)
reklama