Czy podczas kwarantanny możemy grać w zakłady bukmacherskie online?

942

Każdy Polak wie, że sytuacja w naszym kraju nie jest aktualnie zbyt kolorowa. Z każdego źródła informacje media ,,trąbią” o tym, że wszystkiego rodzaju lokale są zamykane po to, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się pandemii. Jednakże czy nadal w kwarantannie będziemy mieli opcję zakładów bukmacherskich online?

Czy podczas kwarantanny możemy grać w zakłady bukmacherskie online?

Zakłady bukmacherskie online a kwarantanna

Otóż prawie wszystkie spotkania sportowe zostały odwołane ze względu na koronawirusa, bądź też przeniesione na inny termin, albo też odbywają się bez udziału publiczności (przykładem może być tutaj Intel Extreme Masters w Katowicach). Niektóre kategorie zakładów takie jak piłka nożna, czy też siatkówka prawie na pewno nie będą dostępne, z racji tego że mimo iż serwisy online na pewno będą otwarte, to nie ma NA CO się zakładać, jeśli chodzi o te kategorie sportowe. Na ten moment przewidujemy, że jedyną opcją tak naprawdę będzie gra w takie kategorie zakładów bukmacherskich jak e-sport, czy też sportowe typy specjalne.

A co z bukmacherskimi punktami stacjonarnymi?

Otóż większość z nich będzie po prostu zamknięta, i na okres około najbliższych trzech tygodni niedostępna, reszty zapewne dowiemy się pod koniec okresu kwarantanny, dlatego też nikt nic tak naprawdę do końca nie wie, jak to wszystko będzie. Bądźmy jednakże dobrej myśli, co do tego, że pandemia minie nam szybko. Oczywiście warto tu jeszcze wspomnieć, że gry które są automatyczne, na przykład sloty, na pewno będą działać w internecie, dlatego też dla zapaleńców tego rodzaju rozgrywki nic nie stoi na przeszkodzie, aby kontynuować swoją ulubioną grę w internecie.

Czy przez koronawirusa zakłady na Euro 2020 przepadną?

Wieści z różnych źródeł donoszą, że kilka federacji piłkarskich zwróciło się do organizacji UEFA o przełożenie Euro 2020 na kolejny rok. Na razie toczą się dyskusje czy przełożyć Mistrzostwa Europy w piłce nożnej na 2021 rok, jednak prezydent UEFA Aleksander Čeferin jest temu przeciwny. Wiadomo, że jest to spore wyzwanie organizacyjne, dochodzą także kwestie sponsoringu, dlatego europejska federacja zgodzi się na takie rozwiązanie tylko w ostateczności. Ponadto wszystkie 10 terminów w kalendarzu FIFA w 2021 roku przewidziane są na eliminacje do Mistrzostw Świata w Katarze. Przesunięcie Euro 2020 mogłoby spowodować efekt domina w bardzo napiętych terminarzach piłkarskich na całym świecie. Na razie, po raz pierwszy od 36 lat ceremonia zapalenia pochodni na starożytnym stadionie w Olimpii odbyła się bez udziału publiczności. Co to oznacza dla naszych zakładów sportowych na piłkę nożną? Otóż najlepiej na ten moment się po prostu z nimi wstrzymać.

5/5 - (1)
reklama