Recenzja tabletek z zieloną kawą

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Czytając o jakimkolwiek suplemencie odchudzania, myślisz sobie „Wow, to jest naprawdę świetne. Wystarczy, że zacznę brać te tabletki, a wszelkie moje problemy z otyłością znikną w przeciągu miesiąca” Otóż niestety nie. Niejednokrotnie sama czytając przeróżne artykuły miałam ochotę zapakować wszystko do wirtualnego koszyka, a potem objadać się tylko niezwykłymi tabletkami, bo przecież są one tak cudowne, że dostarczą mi wszystkich ważnych składników, a przy okazji jeszcze schudnę i będę mogła bez skrupułów obżerać się słodyczami i Fast foodami.

 Czas włożyć wszystkie te bujdy między bajki i wyjaśnić sobie parę spraw. Suplementy można podzielić na dobre, złe i właściwie neutralne, które zachwalane przez naukowców robią jedno wielkie nic. Te złe jak np. dinitrofenol znany jest nawet z przypadków śmiertelnych! Parę z nich wydarzyło się w Polsce, więc ze szczególną uwagą radzę sprawdzać etykiety zamawianych suplementów.  Najlepsze są oczywiście naturalne, a do nich należą m.in ziarna zielonej kawy.

Zielona kawa nadaje się do włączenia do każdej diety, a szczególnie dla tych, którzy zmagają się z nadwagą. Co prawda nie jest to składnik, który sprawi, że będziesz mógł objadać się „śmieciowym żarciem”, jednak nie o to w diecie chodzi, prawda?

Swe cudowne właściwości wspomagające odchudzanie zawdzięcza kwasowi chlorogenowemu, którego zwykła kawa zawiera 15 razy mniej. To właśnie dzięki niemu poprawia się metabolizm i spalanie tłuszczy. Niestety to poprzez proces palenia ziaren, pozbawia się tak cennego składnika przez co zwykła, czarna kawa nie może służyć nam jako suplement diety.

Ziarna zielonej kawy są jedynym w pełni naturalnym suplementem diety, który w tych czasach może posłużyć nam za pomoc w walce z nadprogramowymi kilogramami. Nie warto szukać chemicznych i niepewnych odpowiedników, które ponoć dają dwa razy większe rezultaty, gdy wiemy, że naturalność zawsze była i będzie w cenie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*