Krem Lefery – czy warto kupić?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Wybór kremów przeciwzmarszczkowych może stwarzać niemały problem, ponieważ paleta tgo typu produktów jest naprawdę bogata. Preparaty tego typu powinny byc już stosowane ok 25-go roku życia, ponieważ o wiele łatwiej jest zapobiegać powstawaniu zmarszczek niż spłycać już te istniejące. 

Dobry krem na zmarszczki – cechy

Ponieważ zmarszczki powstają jako widoczny objaw spadku ilości i jakości kluczowych białek skóry (kolagenu oraz elastyny) oraz kwasu hialuronowego to skuteczny krem na zmarszczki powinien zawierać właśnie te substancje. Dodatkowo należy zwrócić uwagę na biologiczną postać tych substancji aktywnych. Aby były one efektywne powinny występować w postaci mikrocząsteczek zdolnych do przenikania przez mikropory skóry. W przeciwnym wypadku, krem jedynie odżywi naskórek, ale w żaden sposób nie będzie mógł zregenerować głębszych partii skóry, a to właśnie w nich powstają zmarszczki.

Krem Lefery Active Cell Regeneration for Day

Kosmetyk przeciwzmarszczkowy to owoc badań amerykańskiego centrum badawczego Lefery Cosmetics. Dzięki zaawansowanym badaniom i nowej technologii udało się stworzyć wysoce aktywne mikrocząsteczki. Aby zaobserwować efekty działania kremu Lefery należy nakładać krem codziennie rano przez minimum 4 tygodnie. Po tym czasie skóra staje się nawilżona i rozjaśniona. Dzięki regeneracji struktur białkowych odzyskuje swoją sprężystość i elastyczność – widoczne zmarszczki zostają spłycone. 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*