Ewolucja Ewy Chodakowskiej

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dzięki skutecznym planom treningowym zna ją już cała Polska. Zmotywowała miliony kobiet do przejęcia kontroli nad własnym ciałem. Wywołała prawdziwą rewolucję, więc teraz przyszedł czas na EWOlucję, którą będzie można oglądać w każdą niedzielę o 8.30 na kanale telewizyjnym TVN.

Walka o lepszą siebie

Program będzie prowadzony w formie reality show, w którym udział wezmą trzy kobiety niezadowolone z własnego wyglądu. Pod czujnym okiem widzów i przede wszystkim Ewy Chodakowskiej podejmą wyzwanie, aby stać się zdrowszą i szczuplejszą wersją samej siebie. Trenerka wszystkich Polek jest przekonana, że aktywność fizyczna jest kluczem do sukcesu, który pozwoli odmienić im swoje życie.

Uczestniczki EWOlucji

Agnieszka Brożek – niegdyś pasjonatka sportu, która codziennie grała w siatkówkę i koszykówkę. Obecnie w wieku 22 lat szczupła sylwetka odeszła w zapomnienie. Wszystko za sprawą intensywnej nauki na kierunku zootechnika. Agnieszka wierzy, że EWOlucja pomoże jej w odzyskaniu dawnej sylwetki.
Joanna Oleszkiewicz – kobieta sukcesu, która na co dzień prowadzi własną firmę. Z wykształcenia dziennikarka, z zawodu specjalista ds. PR w natłoku codziennych obowiązków zapomniała o wygospodarowaniu czasu na trening. Wierzy, że Ewa Chodakowska pozwoli jej uzyskać perfekcyjną kontrolę również nad własnym ciałem.

Anna Wygowska-Wylburg – prawdziwa matka Polka. Łączy karierę zawodową z opieką nad trójką dzieci. Z natury jest niesamowicie wesoła i pełna energii, jednak nie potrafi wygospodarować czasu dla siebie. W efekcie zafundowała sobie kilkanaście zbędnych kilogramów. W programie EWOlucja będzie walczyć o zdrowy wygląd i szczupłą sylwetkę.

Efekty EWOlucji

Uczestniczki programu podjęły wyzwanie, a efekt ich metamorfozy są naprawdę zadziwiające. Ania Wygowska-Wylburg schudła aż 7,5 kg, tracąc przy tym jednocześnie 5 cm w biodrach. Agnieszka Brożek, do której sukcesu Ewa Chodakowska miała najwięcej wątpliwości zrzuciła 10 cm w pasie i ponad 5 cm w biodrach. Niekwestionowaną liderką okazała się Joanna Oleszkiewicz, która straciła ponad 10 cm w pasie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*